XXXIII niedziela zwykła 14.11.2021

1. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych na 2022 rok   – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie.
  • Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte.
  • W tym tygodniu przypadają wspomnienia m.in. błogosławionej  Karoliny Kózkówny  oraz świętego Rafała Kalinowskiego  Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem świętych patronów.
  • W dniach od 28 listopada do 3 grudnia w parafii Chrystusa Króla w Rawiczu odbędzie się kurs przedmałżeński. Konferencje codziennie po mszy św. o godz. 18.30 w kościele.
  • Przed kościołem do nabycia „ Przewodnik Katolicki”.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.