XXXII Niedziela zwykła

• Dziś po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz, aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.  O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych.
  • 11 listopada, w piątek przypada Święto Niepodległości. W tym roku Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00.
  • Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych  – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie.Nowe wypominki roczne będą czytane od stycznia 2023 r.
  • Na misje franciszkańskie oraz za kalendarze misyjne zebraliśmy łącznie 3030zł 52 grosze. Natomiast z ofiar ze skarbonki św. Antoniego przekazaliśmy: na misje 1000zł, a jako wsparcie dla Klarysek z Elbląga 900 zł. Serdecznie dziękujemy za Waszą ofiarność, za dary wyżej wymienione oraz składane hojnie na potrzeby kościoła i klasztoru w ramach kolekty i do skarbonek. Błogosławieństwo Boże niech spocznie na Was i na wasze domy, zapewniamy o codziennej modlitwie za Was.