XXXII niedziela zwykła 7.11.2021

1. Dziś po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.  O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za ++.
  • 11 listopada, w czwartek przypada Święto Niepodległości. Msze św. O godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00.
  • Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych  – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od  stycznia 2022 r.
  • W minioną niedzielę na nasze misje franciszkańskie zebraliśmy 7702zł 86 groszy. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, pomoc w utrzymaniu klasztoru wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.