XXXII niedziela zwykła

12.11.2023 r.

 1. Dziś jeszcze NIESZPORY NIEDZIELNE – modlić się będziemy w kościele o 16:30. Chętnych zapraszamy. Abyśmy razem mogli się modlić – teksty do Liturgii Godzin trzeba sobie znaleźć 
  w smartfonie.
 2. MSZE ŚW. ZBIOROWE we wtorek i czwartek w związku ze św. Antonim i św. Franciszkiem… Na te Msze św. przyjmujemy jeszcze intencje – nawet przed samą Mszą św. ZACHĘCAMY do korzystania z tak wielkich orędowników. W czwartek Msza św. 
  w krypcie naszego kościoła.
 3. RÓŻANIEC modlimy się wspólnie codziennie przed Mszą św. wieczorną od 18.00.
 4. KOTŁOWNIA oficjalnie zostanie uruchomiona w poniedziałek, ale próbnie już zaczęła nam podnosić temperaturę w kościele. Dziękuję wszystkim zaangażowanym przy jej organizowaniu. Od strony duchowej i materialnej – po prostu WAM wszystkim dziękuję… Za poświęcony czas i organizowanie wszystkiego od strony technicznej dziękuję Panu Pawłowi i tym, których 
  w naszym imieniu w to dzieło zaangażował. BÓG ZAPŁAĆ…
 5. Pod chorem umieściliśmy STOJAK NA PRASĘ. Tam też umieszczone są nasze informatory. Korzystający z bocznego wyjściem znajdą informatory pod tablicą ogłoszeń. Od dziś SAMOOBSŁUGA. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

DZIĘKUJEMY „niewidzialnej ręce” za sprzątanie przed kościołem, za troskę o Kościół, za kwiaty i wystrój, za dary na stół… Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie. 
Niech Pan Bóg każdy Wasz gest dobroci wynagradza swym błogosławieństwem. W naszej codziennej modlitwie pamiętamy 
o wszystkich dobroczyńcach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.