XXXI niedziela zwykła

  1. W naszym kościele różaniec będzie odprawiany do poniedziałku włącznie. Od wtorku do 8 listopada będą odprawiane nabożeństwa za zmarłych. Dziś różaniec o 16:30 
  2. Tydzień temu na misje przed kościołem zebraliśmy 2 513,52, Bóg zapłać za każdy dar. Pozostało jeszcze kilkanaście kalendarzy misyjnych. Można jeszcze dziś w ten sposób materialnie wesprzeć misje. 
  3. Zapraszamy do zamawiania intencji na Msze święte zbiorowe do św. Antoniego i do św. Franciszka.  
  4. W wtorek, 1 listopada, przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej świątyni o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych. Przez całą oktawę uroczystości można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza. W Uroczystość Wszystkich Świętych nawiedzenie cmentarza nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych i oktawalnych (druki są jeszcze przy wyjściu bocznym)– można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Czytanie wypominek oktawalnych pół godziny przed nabożeństwem za zmarłych, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach. 
  5. 2 listopada, w Dzień Zaduszny, Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.30. 
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. 
  7. przyszłą niedzielę, 6 listopada, po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz, aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.  
  8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.  
  9. Mała Tosia Niwczyk potrzebuje naszego wsparcia – także materialnego. Na plakacie w korytarzu można znaleźć informacje i numer konta. Dziękujemy za wsparcie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.