XXXI niedziela zwykła 4.11.2018

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych, a o 20.30 na adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od stycznia 2019 r.

3. 8 listopada, w czwartek podczas mszy św. o godz. 18.30, Franciszkański Zakon Świeckich na Goruszkach przyjmie do swojej wspólnoty nowego brata. Zapraszamy na tą uroczystość i módlmy się o nowe powołania do FZŚ.

4. W przyszłą niedzielę 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 12.00.

5. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na 2019 rok., intencji bezterminowych oraz gregorianek

6. Prosimy o parkowanie samochodów na wyznaczonych pasami miejscach, by wzajemnie nie blokować sobie swobodnego wyjazdu.

7. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.klasztor-goruszki.pl.

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.