XXX niedziela zwykła 24.10.2021

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  • Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele są odprawiane do niedzieli . Od poniedziałku (1 Listopada) do 8 listopada będą odprawiane nabożeństwa za zmarłych. Zapraszamy.
  • We wtorek 26 października swoje zakonne imieniny obchodzi br. Ewaryst Kwaśniewski. Msza św. w int solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30.
  • W  niedzielę 31 października będziemy obchodzić Niedzielę Misyjną. Z tej racji przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby naszych misji franciszkańskich.
  • W przyszły poniedziałek 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej świątyni o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza. W Uroczystość Wszystkich Świętych nawiedzenie cmentarza nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych i oktawalnych (druki są jeszcze przy wyjściu bocznym)  – można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Czytanie wypominek oktawalnych pół godziny przed nabożeństwem za ++, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach.
  • 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.30
  • W niedzielę  7 listopada po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i  informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.