XXVII niedziela zwykła

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe . Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy. Dziś także na 20.30 zapraszamy na Adorację NS i Apel jasnogórski

3. W tym tygodniu kończy się kwesta płodów rolnych – obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 8.10 – Gogolewo, Chwałkowo
Wtorek 09.10 – Golina, Golina W., Gierłachowo, Wydartowo II, Chorta.

4. W przyszłą niedzielę 14 października będziemy obchodzić Niedzielę Misyjną. Z tej racji przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby naszych misji franciszkańskich. Zbiórkę na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, z racji Dnia papieskiego przeprowadzimy w innym terminie.

5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Także za pomoc przy odpuście św. Franciszka składamy podziękowania.