XXVII Niedziela zwykła

1.        Zapraszamy na Różaniec dziś o 16:30, w tygodniu o 18.00.

2.        W poniedziałek po mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo TRANSITUS – wspomnienie błogosławionej śmierci świętego Franciszka z Asyżu. Zachęcamy do zabrania ze sobą świecy.

3.        We wtorek Uroczystość św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy w tym dniu na sumę odpustową o 12:00, w czasie której będziemy się modlili o Boże błogosławieństwo dla dobroczyńców naszego Sanktuarium i za zmarłych, oraz w intencji III Zakonu i czcicieli Biedaczyny z Asyżu. Msze święte w tym dniu jak w niedziele.

4.        Kwesta płodów rolnych w środę, 5 października, w: Golinka, Golina W., Gierłachowo, Wydartowo II, Chorta. Za każdy dar na klasztor z serca Wam dziękujemy i obiecujemy nieustanną modlitwę w waszych intencjach.

5.        Zapraszamy na Mszę św. zbiorową i nabożeństwo ku czci św. Franciszka w czwartek o godz. 18.30. Zachęcamy do zamawiana intencji na te Msze św. We wtorek, z racji na Uroczystość św. Franciszka, nie będzie mszy św. zbiorowej do św. Antoniego.