XXVI zwykła 29.09.2019

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane od wtorku 1 października: w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy!

3. 4 października w piątek przypada Uroczystość św. Franciszka z Asyżu i odpust w naszym kościele. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 12.00 – Suma Odpustowa oraz o 17.00. Zapraszamy wiernych do modlitwy i asysty. Już 3 października w czwartek o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo TRANSITUS

4. W sobotę 5 października swoje imieniny zakonne obchodzi o. Igor Bartoszek. Msza św. w int. solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do modlitwy za solenizanta.

5. Pielgrzymka autokarowa do Lichenia wyjeżdża 5 października o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem.

6. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 30.09 – Osiek, Zaorle, Sowy, Pomocno
Wtorek 1.10 – Sworowo, Dębionka, Kubeczki, Niedźwiadki,
Ugoda
Środa 2.10 – Sikorzyn, Stwolno, Zielona Wieś, Wydawy, Łąkta

7. W tym tygodniu przypada także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej NSPJ.

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny i kalendarz misyjny.