XXVI niedziela zwykła 30.09.2018

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. W zeszłą niedzielę zebraliśmy przed kościołem na potrzeby Domu Formacji Początkowej naszej prowincji 2670 zł. Bracia przesyłają podziękowania.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. 4 października w czwartek przypada Uroczystość św. Franciszka z Asyżu i odpust w naszym kościele. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 12.00 – Suma Odpustowa oraz o 17.00. Zapraszamy wiernych do modlitwy i asysty. Już 3 października w środę o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo TRANSITUS

5. W piątek 5 października swoje imieniny zakonne obchodzi o. Igor Bartoszek. Msza św. w int. solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Tego dnia o. solenizant będzie nieobecny. Zapraszamy do modlitwy za solenizanta.

6. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 1.10 – Sworowo, Dębionka, Kubeczki, Niedźwiadki,
Ugoda
Wtorek 2.10 – Sikorzyn, Stwolno, Zielona Wieś, Wydawy, Łąkta.
Piątek 5.10 – Gostkowo, Rozstępniewo, Niepart.
Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

7. W tym tygodniu przypada także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej NSPJ

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania
Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, szczególnie na kweście, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *