XXVI niedziela zwykła 30.09.2018

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. W zeszłą niedzielę zebraliśmy przed kościołem na potrzeby Domu Formacji Początkowej naszej prowincji 2670 zł. Bracia przesyłają podziękowania.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. 4 października w czwartek przypada Uroczystość św. Franciszka z Asyżu i odpust w naszym kościele. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 12.00 – Suma Odpustowa oraz o 17.00. Zapraszamy wiernych do modlitwy i asysty. Już 3 października w środę o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo TRANSITUS

5. W piątek 5 października swoje imieniny zakonne obchodzi o. Igor Bartoszek. Msza św. w int. solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Tego dnia o. solenizant będzie nieobecny. Zapraszamy do modlitwy za solenizanta.

6. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 1.10 – Sworowo, Dębionka, Kubeczki, Niedźwiadki,
Ugoda
Wtorek 2.10 – Sikorzyn, Stwolno, Zielona Wieś, Wydawy, Łąkta.
Piątek 5.10 – Gostkowo, Rozstępniewo, Niepart.

7. W tym tygodniu przypada także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej NSPJ

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.