XXVI niedziela zwykła 27.09.2020

1. Dziś przed kościołem zbiórka na pomoc poszkodowanym w pożarze obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane od czwartku 1 października: w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy!

1. 4 października przyszłą niedzielę przypada Uroczystość św. Franciszka z Asyżu i odpust w naszym kościele. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 12.00 – Suma Odpustowa oraz o 17.00. Zapraszamy wiernych do modlitwy i asysty. Już 3 października w sobotę o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo TRANSITUS

1. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w  następujących miejscowościach:

Poniedziałek 28.09 – Sikorzyn, Stwolno, Niedźwiadki, Ugoda

Wtorek 29.09 – Zielona Wieś, Wydawy, Łąkta

Środa 30.09 – Gostkowo, Rozstępniewo, Niepart

Czwartek 1.10 – Gogolewo, Chwałkowo

Piątek 2.10 – Golina, Golina Wielka, Gierłachowo, Wydartowo II,

Z racji na pandemię koronawirusa, by bezpiecznie przeprowadzić kwestę według obowiązujących zasad, prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze przygotowanie ewentualnych darów. Całościowy plan kwesty jest wywieszony na furcie, dostępny na naszej stronie internetowej.

1. W tym tygodniu przypada także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej NSPJ.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny i kalendarz misyjny.