XXVI niedziela zwykła

XXVI Niedziela zwykła 01.10.2023 r.

• Od dzisiejszej niedzieli październikowe nabożeństwa różańcowe – serdecznie zapraszamy. Dzisiaj o 16.30, w tygodniu przed wieczorną Mszą św., czyli od 18.00.
  • W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca, zachęcamy do wspólnej modlitwy i sakramentu pojednania.
  • 4 PAŹDZIERNIKA w środę przypada UROCZYSTOŚĆ ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU i odpust w naszym kościele. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 12.00 – Suma Odpustowa oraz o 17.00. Zapraszamy wiernych do modlitwy i prosimy o asystę. Uroczystości rozpoczniemy jak zwykle 3 października Mszą św. o 18.30 i nabożeństwem przejścia – TRANSITUS
  • Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: ku czci św. Antoniego we wtorek a w czwartekku czci św. Franciszka w krypcie. Można zamawiać intencje na te Msze święte.
  • „Słodka Cegiełka” na przebudowę kotłowni jest jeszcze dostępna. W MIÓD Z KLASZTORNEJ PASIEKI można się zaopatrzyć w zakrystii, a w tygodniu przy Furcie. Akcja potrwa do wyczerpania zasobów.
  • KOTŁOWNIA – Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, czyli po 8 października przywiozą nam kocioł. Dziękujemy za materialne i modlitewne wspieranie nas w związku z inwestycją.
  • Organista, brat Arkadiusz z FZŚ prosi o kontaktowanie się z nim po Mszy św.  każdego, kto byłby chętny przygotować się, aby śpiewem jeszcze bardziej chwalić Boga. Docelowo chcielibyśmy, aby powstała przyklasztorna SCHOLA.
  • Wszystkim ofiarodawcom z KWESTY z serca DZIĘKUJEMY za ofiarność.

KWESTA
Poniedziałek 2.10 – Gogolewo, Chwałkowo.

Czwartek 5.10 –Golina W., Golinka, Gierłachowo, Wydartowo II, Charta.

Piątek 6.10 – Sworowo, Dębionka, Kubeczki.