XXV niedziela zwykła 22.09.2019

1. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

3. Od przyszłego wtorku 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele będą odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 23.09 – Izbice, Żylice, Łaszczyn
Wtorek 24.09 – Borek, Domaradzice, Śląskowo, Góreczki
Środa 25.09 – Ostrobudki, Pakosław
Czwartek 26.09 – Szkaradowo, Ostoje, Janowo i Jeziora
Piątek 27.09 – Zawada, Słupia Kapitulna

5. Zbiórka ministrantów naszego kościoła klasztornego w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do służby Bogu przy ołtarzu.

6. Pielgrzymka autokarowa do Lichenia wyjeżdża 5 października o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.