XXV niedziela zwykła 20.09.2020

1. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

1. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w  następujących miejscowościach:

Poniedziałek 21.09 – Szkaradowo

Wtorek 22.09 – Ostoje, Janowo i Jeziora

Środa 23.09 – Zawada, Słupia Kapitulna

Czwartek 24.09 – Osiek, Zaorle, Sowy, Pomocno

Piątek 25.09 – Sworowo, Dębionka, Kubeczki

Z racji na pandemię koronawirusa, by bezpiecznie przeprowadzić kwestę według obowiązujących zasad, prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze przygotowanie ewentualnych darów. Całościowy plan kwesty jest wywieszony na furcie, dostępny na naszej stronie internetowej.

1. Msza św. za + Aleksandrę Wróblewską – od 22 Róży Matek z Niemarzyna, zostanie odprawiona 31 stycznia o godz. 9.00.

1. W przyszłą niedzielę 27 września, przed kościołem zbiórka na pomoc poszkodowanym w pożarze obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos.

1. Zapraszamy na nasza stronę internetową : klasztor-goruszki.pl

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny.