PONIEDZIAŁEK – 17.10
7:00 Za + Marcela WYCISKA (od mamy) – greg. (17)
7:00 Za + Franciszkę LECIEJEWSKĄ – greg. (17)
7:00 Za + Kazimierę STOLAŚ – greg. (17)
18:30 Za ++ Elżbietę GROCHOLSKĄ oraz ++ z rodziny.
18:30 Za + Zbigniewa KUCZYŃSKIEGO – od rodziny NOWAKOWSKICH.
WTOREK – 18.10
7:00 Za + Marcela WYCISKA (od mamy) – greg. (18)
7:00 Za + Franciszkę LECIEJEWSKĄ – greg. (18)
7:00 Za + Kazimierę STOLAŚ – greg. (18)
7:00 Za + Marcina KOŁATĘ – od Piotra ROJDA z żoną z Kawcze i od rodziny ROJDÓW z Chojna.
18:30 Zbiorowa do św. Antoniego z Padwy.
ŚRODA – 19.10
7:00 Za + Marcela WYCISKA (od mamy) – greg. (19)
7:00 Za + Franciszkę LECIEJEWSKĄ – greg. (19)
7:00 Za + Kazimierę STOLAŚ – greg. (19)
18:30 Za ++ Barbarę i Kazimierza WALORSKICH, Ewę i Mirosława KORDYLEWICZÓW, Marię i Ignacego LEŚNIEWSKICH.
18:30 Za ++ Bolesława, Wiktorię, Antoniego, Bronisławę, Władysława KAPAŁÓW, Franciszkę KONIECZNĄ, Stanisława i Annę, Władysława, Mariannę, Jana, Mariana, Józefa JANKOWIAKÓW.
CZWARTEK – 20.10
7:00 Za + Marcela WYCISKA (od mamy) – greg. (20)
7:00 Za + Franciszkę LECIEJEWSKĄ – greg. (20)
7:00 Za + Kazimierę STOLAŚ – greg. (20)
7:00 W intencji Małgorzaty i Przemysława w 8 rocznicę ślubu oraz ich dzieci Agatki i Julki z okazji urodzin.
18:30 Zbiorowa do św. Franciszka z Asyżu.
PIĄTEK – 21.10
7:00 Za + Marcela WYCISKA (od mamy) – greg. (21)
7:00 Za + Franciszkę LECIEJEWSKĄ – greg. (21)
7:00 Za + Kazimierę STOLAŚ – greg. (21)
18:30 Za + Urszulę MURAWĘ.
18:30 Za + Stanisława Przewoźnego w 3 rocznicę śmierci i za ++ rodziców i teściów.
SOBOTA – 22.10
7:00 Za + Marcela WYCISKA (od mamy) – greg. (22)
7:00 Za + Franciszkę LECIEJEWSKĄ – greg. (22)
7:00 Za + Kazimierę STOLAŚ – greg. (22)
14:00 Ślub rzymski: Marta JAKUBIK i Adam CHUDY.
18:30 W intencji dobroczyńców tegorocznej kwesty.
18:30 Za + Stanisława TEODORCZYKA.
18:30 Za + Mariana KWIATKOWSKIEGO w 6 rocznicę śmierci.
NIEDZIELA – 23.10
7:00 Za + Marcela WYCISKA (od mamy) – greg. (23)
7:00 Za + Franciszkę LECIEJEWSKĄ – greg. (23)
7:00 Za + Kazimierę STOLAŚ – greg. (23)
7:00 Za + Władysławę, Agnieszkę, Franciszka i Antoniego WARZYNIAKÓW.
9:00 Za + Irenę KUBINKĘ.
9:00 Za + Bronisława Kapusta i o szczęśliwy przebieg operacji dla córki, za ++ Teresę, Brunona, Leona KAPUSTÓW, ++ Antoninę i Władysława NOWAKÓW, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
12:00 Za ++ Jerzego BALCERKA i rodziców, oraz za ++ Franciszka i Katarzynę LOREK.
12:00 Za + Józefa ROJDĘ, ++ rodziców, teściów i ++ z ich rodzin.
17:00 Za + Annę Samolik i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:00 Za ++ Stanisława, Zofię, Mariana STACHOWSKICH, ++ Helenę, Eugeniusza MLECZAK, syna Marka i ++ z ich rodzin.