XXIX niedziela zwykła 21.10.2018

1. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. W poniedziałek 22 października przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.30. Po każdej Mszy św. uczczenie relikwii naszego św. papieża

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte.

4. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

5. W piątek 26 października swoje imieniny zakonne obchodzi brat Ewaryst Kwaśniewski. Msza św. w int solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego brata.

6. Na furcie przy wyjściu są dostępne druki do wypisywania wypominków oktawalnych czytanych od 1 d0 8 listopada oraz wypominków rocznych na 2019 rok. Zapraszamy do skorzystania. Wypominki można już składać w zakrystii lub na furcie.

7. W przyszłą niedzielę, przed kościołem przeprowadzimy przeniesioną z 14 października zbiórkę na Dzieło Nowego Tysiąclecia .

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny . Na furcie klasztornej w sklepiku trwa wyprzedaż: „wszystko za dowolną ofiarę”. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia sklepiku. Od 1 listopada na furcie będzie można nabyć tylko podstawowe dewocjonalia. Z racji na nikłe zainteresowanie sprzedaż ziół zostaje zamknięta.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom na remonty, składamy serdeczne Bóg zapłać.