XXIX niedziela zwykła 20.10.2019

1. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek 22 października przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.30. Po każdej Mszy św. uczczenie relikwii naszego św. papieża

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte.

4. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

5. W sobotę 26 października swoje imieniny zakonne obchodzi brat Ewaryst Kwaśniewski. Msza św. w int solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego brata.

6. Na furcie przy wyjściu są dostępne druki do wypisywania wypominków oktawalnych czytanych od 1 d0 8 listopada oraz wypominków rocznych na 2020 rok. Zapraszamy do skorzystania. Wypominki można już składać w zakrystii lub na furcie.

7. W przyszłą niedzielę, przed kościołem przeprowadzimy przeniesioną z 13 października zbiórkę na Dzieło Nowego Tysiąclecia .

8. W zeszłą niedzielę bracia z Panewnik zebrali na nasze misje franciszkańskie 10.016 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za waszą ofiarność!

9. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny .

10. W klasztorze urodziło się 5 piesków. Są już gotowe i proszą o nowy dom. Zapraszamy chętnych do zabrania piesków.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.