XXIX niedziela zwykła 18.10.2020

1. Dziś w naszym kościele obchodzimy niedzielę misyjną. Przed kościołem zbiórka na potrzeby misji franciszkańskich. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

1. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte.

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

1. Msza św. w intencji wszystkich dobroczyńców z kwesty zostanie odprawiona 26 października o godz. 18.30.

1. W minioną niedzielę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 474 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dochód całkowity z kiermaszu przeprowadzonego przez siostry Szarytki wyniósł 7115 zł. W tym ze sprzedaży 5764,80 zł a z ofiar 1350 ,20 zł.

1. Na furcie przy wyjściu są dostępne już druki do wypisywania wypominków oktawalnych czytanych od 1 do 8 listopada oraz wypominków rocznych na 2021 rok. Zapraszamy do skorzystania.

1. Informujemy ,że zgodnie z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa ,od 17.10.2020 w naszym kościele może przebywać maksymalnie 50 osób, w krypcie 50 osób i w korytarzu i kaplicy Matki Bożej 19 osób. Prosimy o równomierne zajmowanie miejsc w całym kościele z zachowaniem odpowiednich odległości od innych osób Bezwzględnie też obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Także Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański ponownie udziela dyspensy od uczestnictwa we mszy św. wszystkim wiernym.

1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny i bezpłatny kalendarz misyjny

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość,  wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.