XXIX niedziela zwykła 17.10.2021

XXIX niedziela zwykła – 17 października 2021 r.

1. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  • Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.
  • W minioną niedzielę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 1386,71 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Siostry Klaryski Od Wieczystej Adoracji z Elbląga przekazują podziękowania za złożone ofiary 3 października i zapewniają o modlitwie za wszystkich wiernych odwiedzających Goruszki.
  • Na furcie przy wyjściu są dostępne już druki do wypisywania wypominków oktawalnych czytanych od 1 do 8 listopada oraz wypominków rocznych na 2022 rok. Zapraszamy do skorzystania.
  • W piątek 22 października przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Msze św. o 7.00 i 18.30.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość,  wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.