XXIV niedziela zwykła – Odpust Podwyższenia Krzyża

1. Dziś w naszym kościele przeżywamy Odpust Podwyższenia Krzyża Św. Suma o godz. 12.00. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

3. W czwartek 19 września po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktyką życia chrześcijańskiego w duchu św. Franciszka.

4. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 16.09 – Grąbkowo, Sielec Nowy, Sielec Stary, Dębina.
Wtorek 17.09 – Sobiałkowo, Rzyczkowo
Środa 18.09 – Konary , Topólka
Czwartek 19.09 – Golejewo, Golejewko, Chojno, Podborowo
Piątek 20.09 – Żołędnica, Kawcze, Zakrzewo

5. Franciszkański Zakon Świeckich na Goruszkach organizuje pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Wyjazd 5 października o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!

6. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.klasztor-goruszki.pl

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny.