XXIV niedziela zwykła – Odpust Podwyższenia Krzyża 12.09.2021

1. Dziś w naszym kościele przeżywamy Odpust Podwyższenia Krzyża Św. Suma o godz. 12.00. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne. Przed kościołem dziś także zbiórka na KUL i nasze seminarium w Panewnikach.
  • Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w  czwartek na godz. 18.30.
  • W tym tygodniu  kwesta płodów rolnych obędzie się w  następujących miejscowościach:

Poniedziałek 13.09 – Golejewo, Golejewko, Chojno, Podborowo

Wtorek 14.09  – Żołędnica, Kawcze, Zakrzewo

Środa 15.09 – Izbice, Żylice, Łaszczyn

Czwartek 16.09  – Borek, Domaradzice, Śląskowo, Góreczki

Piątek 17.09 – Ostrobudki, Pakosław

Całościowy plan kwesty jest wywieszony na furcie, dostępny na naszej stronie internetowej.

• Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny.