XXIV niedziela zwykła 16.09.2018

1. Dziś w naszym kościele przeżywamy Odpust Podwyższenia Krzyża Św. Suma o godz. 12.00. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

3. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 17.09 – Sobiałkowo, Rzyczkowo
Wtorek 18.09 – Konary , Topólka
Środa 19.09 – Golejewo, Golejewko, Chojno, Podborowo
Czwartek 20.09 – Żołędnica, Kawcze, Zakrzewo
Piątek 21.09 – Izbice, Żylice, Łaszczyn

4. W przyszłą niedzielę 23 września przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby naszego Domu Formacji początkowej w Panewnikach. Chciejmy wesprzeć naszych młodych braci pomocą materialną.

5. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.klasztor-goruszki.pl

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.