PONIEDZIAŁEK – 5.09
7:00 Za + Marię KUŹMIUK – greg. (5)
7:00 Za + Stanisława CIESIELSKIEGO – greg. (5)
7:00 Za + Władysława RATAJCZAKA – greg. (5)
7:00 Za ++ współbraci, krewnych i dobroczyńców.
18:30 Za ++ Agnieszkę, Antoniego DOPIERAŁA.
18:30 Za + Marka MLECZAKA – od syna Piotra z rodziną.
WTOREK – 6.09
7:00 Za + Marię KUŹMIUK – greg. (6)
7:00 Za + Stanisława CIESIELSKIEGO – greg. (6)
7:00 Za + Władysława RATAJCZAKA – greg. (6)
7:00 Za + Eugeniusza LOREK – od córki Moniki.
18:30 Zbiorowa do św. Antoniego.
ŚRODA – 7.09
7:00 Za + Marię KUŹMIUK – greg. (7)
7:00 Za + Stanisława CIESIELSKIEGO – greg. (7)
7:00 Za + Władysława RATAJCZAKA – greg. (7)
18:30 Mirosława MURAWĘ – od pracowników firmy ZTW i WENT-MET.
18:30 Za ++ Janinę i Mariana NOWICKICH, ++ Krystynę i Wiesława JACHIMOWSKICH.
CZWARTEK – 8.09
7:00 Za + Marię KUŹMIUK – greg. (8)
7:00 Za + Stanisława CIESIELSKIEGO – greg. (8)
7:00 Za + Władysława RATAJCZAKA – greg. (8)
7:00 Za wstawiennictwem MB z Lourdes w intencji Marka ROŻKA w 40 rocz. urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
18:30 Zbiorowa do św. Franciszka.
PIĄTEK – 9.09
7:00 Za + Marię KUŹMIUK – greg. (9)
7:00 Za + Stanisława CIESIELSKIEGO – greg. (9)
7:00 Za + Władysława RATAJCZAKA – greg. (9)
18:30 Za + Mariana SAMOLA – od chrześniaka Jacka z rodziną.
18:30 Za ++ Józefę, Władysławę, Teodora MALCHERKÓW, Anielę WOŹNĄ i Jana SNADNEGO.
SOBOTA – 10.09
7:00 Za + Marię KUŹMIUK – greg. (10)
7:00 Za + Stanisława CIESIELSKIEGO – greg. (10)
7:00 Za + Władysława RATAJCZAKA – greg. (10)
18:30 Za ++ Józefę, Stefana JERZYCHOWSKICH; Helenę i Jana MAZUREK.
18:30 Za + Stanisława GIERZIKA – w XX rocz. śmierci.
18:30 Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego dla dzieci w XX rocznicę ślubu.
NIEDZIELA – 11.09
7:00 Za + Marię KUŹMIUK – greg. (11)
7:00 Za + Stanisława CIESIELSKIEGO – greg. (11)
7:00 Za + Władysława RATAJCZAKA – greg. (11)
7:00 Za + Jana WOLNEGO.
9:00 Za + Lidię BZDĘGA w III rocz. śm. i Kazimierza BZDĘGA.
9:00 Za ++ Agnieszkę, Stefana KAPAŁY, Krystynę i Franciszka WAŚCIŃSKICH, oraz za + Marię PRZYBYLSKĄ.
12:00 Za ++ Zofię i Stefana SZULC i ++ z rodziny.
12:00 Za ++ Mariannę i Stefana KWAŚNIEWSKICH, Stanisława, Michalinę, Stanisława MENDLÓW, Pelagię, Zuzannę, Józefa RATAJCZAKÓW, Andrzeja i Sylwię BIERNACZYK, Kazimierę SEDŁAK, ++ z rodziny KWAŚNIEWSKICH, MENDLÓW, MATUSZAKÓW, RATAJCZAKÓW.
17:00 Za ++ Zofię, Mariana STACHOWSKICH, ++ Helenę, Eugeniusza MLECZAK i ++ z ich rodzin.
17:00 Za + Jana JĘDRYCZKĘ – od rodziny MEJEWSKICH z Oczkowic i chrześnicy Katarzyny z rodziną.