XXIII niedziela zwykła 9.09.2018

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Codziennie w tygodniu o godz. 18.00 zapraszamy na modlitwę różańcową,
w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską. Natomiast w sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

4. W przyszłą niedzielę 16 września w naszym kościele będziemy przeżywać Odpust Podwyższenia Krzyża Św. Suma odpustowa o 12.00. Zapraszamy.

5. W tym tygodniu rozpoczynamy kwestę płodów rolnych. odwiedzimy następujące miejscowości:
Poniedziałek 10.09 – Roszkowo, Szurkowo
Wtorek 11.09 – Dąbrowa, Niemarzyn
Środa – 12.09 – Skoraszewice, Kołaczkowice
Czwartek 13.09 – Piaski, Zalesie, Dłoń, Oczkowice
Piątek 14.09 – Grąbkowo, Sielec Nowy, Sielec Stary, Dębina.

6. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2019.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz Kalendarz Misyjny na 2019 rok w cenie 4 zł. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.