XXII niedziela zwykła 29.08.2021

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na różaniec, w poniedziałki  odmawiamy koronkę franciszkańską.W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.
  • Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w  czwartek na godz. 18.30. Zachęcamy do zamawiania intencji na te msze św. ponieważ do końca roku wszystkie pozostałe terminy mszy św. są już zajęte.
  • W piątek 3 września swoje zakonne imieniny obchodzi o. Grzegorz. Msza św. w int. solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30.
  • Tradycyjna kwesta płodów rolnych rozpocznie się środę 1 września. Odwiedzane miejscowości będziemy podawać na bieżąco w ogłoszeniach. Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.. Całościowy plan kwesty jest wywieszony na furcie, dostępny na naszej stronie internetowej , a także został przekazany proboszczom parafii gdzie będziemy kwestować.

W tym tygodniu kwesta w następujących miejscowościach:

Środa 1.09 – Roszkowo, Szurkowo, Zmysłowo

Czwartek 2.09 –  Dąbrowa, Niemarzyn

Piątek – 3.09 – Skoraszewice, Kołaczkowice

• Intencje mszalne na 2022 rok będą przyjmowane od  środy 1 września.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny