XXII niedziela zwykła 2.09.2018

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne. Na Adorację NS i Apel Jasnogórski zapraszamy na godz. 20.30

2. Codziennie w tygodniu o godz. 18.00 zapraszamy na modlitwę różańcową,
w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską. Natomiast w sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo we wtorek – ku czci św. Antoniego i w czwartek – ku czci św. Franciszka, odprawiane o godz. 18.30.

4. W poniedziałek 3 września swoje zakonne imieniny obchodzi o. Grzegorz. Msza św. w int. solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30.

5. W sobotę 8 września przypada święto Narodzenia NMP. Msze św. o 7.00 i 18.30.

6. Od poniedziałku 10 września rozpoczynamy tradycyjną kwestę płodów rolnych. „Pokornie, dla miłości Bożej”, będziemy prosić was o wsparcie klasztoru
i gospodarstwa.

7. W niedzielę 16 września w naszej świątyni obchodzimy odpust Podwyższenia Krzyża Świętego. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

8. Od 3 września przyjmujemy intencje mszalne na rok 2019.

9. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.klasztor-goruszki.pl

10. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.