XXII niedziela zwykła 1.09. 2019

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na różaniec, w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską.W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

4. Wczoraj o godz. 11.00 podczas uroczystej Mszy św. 3 braci nowicjuszy złożyło I profesję zakonną. Bracia będą swoją formację kontynuować w Katowicach Panewnikach. Prosimy o modlitwę w intencji naszych braci.

5. We wtorek 3 września swoje zakonne imieniny obchodzi o. Grzegorz. Msza św. w int. solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.30.

6. Nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej w naszym klasztorze rozpocznie się 6 września, w piątek o godz 17.00 nabożeństwem oczekiwania. Msza św. powitania pod przewodnictwem ks. biskupa będzie odprawiona o godz. 18.00. Szczegółowy plan nawiedzenia jest podany w gablotce, na drzwiach kościoła i na stronie klasztoru..

7. Tradycyjna kwesta płodów rolnych rozpocznie się we wtorek 10 września. Odwiedzane miejscowości będziemy podawać na bieżąco w ogłoszeniach. Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

8. Intencje mszalne na 2020 rok będą przyjmowane od poniedziałku 2 września.

9. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.