Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
XX niedziela zwykła – Klasztor i Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

XX niedziela zwykła

 • O godzinie 16.30 nieszpory niedzielne; Modlitwa różańcowa przed każdą wieczorną Mszą św., w soboty nabożeństwo Maryjne – serdecznie zapraszamy.
 • Zapraszamy  na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
  ku czci św. Antoniego we wtorek
  w czwartek ku czci św. Franciszka w krypcie.
 • Msze dziękczynne za żniwa zostaną odprawione:
  – dzisiaj – 20.08 o 9.00 od mieszkańców Niemarzyna a o 12.00 od mieszkańców Dąbrowy 
 • W najbliższą sobotę, w Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej podczas Mszy św. o 11.00 nasi bracia nowicjusze złożą swoje pierwsze śluby zakonne. Zapraszamy na tę ważną dla nich uroczystość. Prosimy także o pomoc w sprzątaniu kościoła przed ślubami. AKCJA SPRZĄTANIE w środę od 9.00.
 • o. Damian Czamarnyk z Ukrainy dziękuje za otwartość i ofiarność. Na Ukrainę przekazaliśmy całość niedzielnej zbiórki. Ofiary złożone przed kościołem oraz ze skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego przelane zostały na Caritas dla Słowenii. DZIĘKUJEMY…
 • Firmie SZALKOWSKI dziękujemy za wsparcie naszego gospodarstwa całym dużym transportem zabalotowanej słomy.
 • SPRAWA KOTŁOWNI – podpisaliśmy umowę na kocioł spalający zrębkę, trociny i pellet. Pocieszające jest, że w umowie mamy możliwość spłacania inwestycji do kwietnia 2024 roku. Zapłaciliśmy pierwszą ratę. Sprzedaż byków i trzody zasiliły nasz budżet. Także dzięki Waszej ofiarności zbieramy na dalsze raty… Brakuje nam jeszcze sporo… DZIĘKUJEMY za ofiary indywidualne, za złożone do skarbonek w naszym kościele, za wpłacone na konto klasztorne. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na inwestycje z tym związane.

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie. 
Dziękujemy za możliwość wspólnego przeżywania Eucharystii…, 
za dary na stół i pomoc przy kościele i na gospodarstwie.

Niech Pan Bóg wynagradza swym błogosławieństwem każdy Wasz gest dobroci. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.