XX niedziela zwykła 23.09.2018

1. Dziś przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby naszego Domu Formacji początkowej w Panewnikach. Chciejmy wesprzeć naszych młodych braci pomocą materialną. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

3. Od przyszłego poniedziałku 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele będą odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach:
Poniedziałek 24.09 – Borek, Domaradzice, Śląskowo, Góreczki
Wtorek 25.09 – Ostrobudki, Pakosław
Środa 26.09 – Szkaradowo, Ostoje, Janowo i Jeziora
Czwartek 27.09 – Zawada, Słupia Kapitulna
Piątek 28.09 – Osiek, Zaorle, Sowy, Pomocno

5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.