XX niedziela zwykła 19.08.2018

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na różaniec, w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską. W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.

3. Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka.
Zapraszamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe.

4. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii:
W środę -wspomnienie NMP Królowej
w piątek – święto św. Bartłomieja Apostoła.

5. W sobotę 25 sierpnia o godz. 11.00 podczas uroczystej Mszy św. bracia nowicjusze złożą I profesje zakonną. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej uroczystości. Bracia będą swoją formację kontynuować w Katowicach Panewnikach. Prosimy o modlitwę w intencji naszych braci.

6. Prosimy wszystkich chętnych o pomoc w sprzątaniu i przygotowaniu kościoła na uroczystość I profesji, w czwartek na godz. 9.00.

7. W zakrystii są do odebrania zdjęcia z tegorocznej pielgrzymki FZŚ do Częstochowy.

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, kalendarz misyjny 2019 oraz informator klasztorny, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.