XVIII niedziela zwykła 31.07.2022

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na  nieszpory niedzielne.
  • We wtorek 2 sierpnia przypada w naszym kościele odpust  Matki Bożej Anielskiej tzw. Porcjunculi. Msze św.  o godz. 7.00,  9.00, 10.30, 12.00 – suma odpustowa, 17.00 i 18.30. Kazanie głosi i będzie przewodniczył sumie odpustowej o. Izajasz Drzeniek.
  • Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka –  na godz. 18.30

• Wspólnie z Caritas włączamy się do akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”. W tym roku pomoc będzie skierowana do dzieci mieszkających na terenie Ukrainy, a dokładniej, tych które pozostały w kraju. Prosimy zatem o  plecaki i przybory szkolne, dzięki którym uczniowie będą mogli zacząć nowy rok szkolny. Zbieramy nowe przybory szkolne. Kosz na przybory znajduje się na furcie przy wyjściu. Zbiórka potrwa do 15 sierpnia.

Msze św. dziękczynne za szczęśliwe żniwa będą odprawione:

– Dla mieszkańców Dąbrowy – 14 sierpnia o  12.00

– dla mieszkańców  Niemarzyna, Karolinek i Jagodni  – 15 sierpnia o  9.00

– dla mieszkańców Rozstępniewa  – 15 sierpnia o 12.00.

• Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.