XVII niedziela zwykła 29.07.2018

1. Dziś przed kościołem zbiórka letnia na Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze seminarium w Panewnikach. O 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

1. Zapraszamy na Różaniec św. codziennie o godz. 18.00. W poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka – na godz. 18.30

3. 2 sierpnia, w czwartek, przypada w naszym kościele odpust Matki Bożej Anielskiej tzw. Porcjunculi. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 – suma odpustowa, 17.00 i 18.30. Kazanie wygłosi i będzie przewodniczył sumie odpustowej o. Władysław Siedlecki, tegoroczny neoprezbiter.

4. W niedzielę 12 sierpnia o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji tegorocznych uczestników pielgrzymki FZŚ do Częstochowy z 21 lipca. Po Mszy św. wszystkich uczestników pielgrzymki zapraszamy na poczęstunek do ogrodu klasztornego.
.
5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia I piątkowej Komunii św.

6. Zapraszamy na naszą stronę internetową :
www.klasztor-goruszki.pl

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.