XVII niedziela zwykła 25.07.2021

  1. Dziś przed kościołem zbiórka letnia na Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze seminarium w Panewnikach.  O 16.30 zapraszamy na  nieszpory niedzielne.
  1.  Zapraszamy na Różaniec św. codziennie o godz. 18.00. W poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.
  • Zapraszamy  na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka –  na godz. 18.30

  • W przyszły poniedziałek 2 sierpnia,  przypada w naszym kościele odpust  Matki Bożej Anielskiej tzw. Porcjunculi. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00,  9.00, 10.30, 12.00 – suma odpustowa, 17.00 i 18.30. Kazanie wygłosi i będzie przewodniczył sumie odpustowej o. Archanioł Borek
  • Wspólnie z Caritas włączamy się do akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”. W tym roku pomoc będzie skierowana do dzieci mieszkających na terenie Białorusi, a dokładniej, w obwodzie grodzieńskim. Prosimy zatem o  plecaki i przybory szkolne, dzięki którym uczniowie będą mogli zacząć nowy rok szkolny. Zbieramy nowe przybory szkolne. Kosz na przybory będzie wkrótce  postawiony na furcie przy wyjściu. Zbiórka potrwa od 31 lipca do 15 sierpnia. 
  • Msze św. dziękczynne za szczęśliwe żniwa będą odprawione:

– Dla mieszkańców Dąbrowy i Rozstępniewa – 15 sierpnia o  12.00

– dla mieszkańców  Niemarzyna  – 15 sierpnia o  9.00

Mieszkańców pozostałych wiosek prosimy o kontakt.

  • Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.