XV niedziela zwykła 14.07.2019

1. Dziś w naszej wspólnocie gościmy neoprezbitera o. Sylwana Ogłozę, który głosi nam Słowo Boże i po każdej Mszy św. udzieli specjalnego błogosławieństwa prymicyjnego. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka.

3. Wyjazd autobusowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę FZŚ do Częstochowy w sobotę 20 lipca o godz. 5.00 z parkingu przed klasztorem. Koszt przejazdu 45 zł.

4. W przyszłą niedzielę 21 lipca po każdej Mszy św. na parkingu przed kościołem,
będzie poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona podróżujących.

5. Serdecznie dziękuję za modlitwę za + Mariana Czepiela (tatę o . Grzegorza), za duchowe wsparcie, udział w pogrzebie i zamówione msze św. Wieczny odpoczynek …

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.