XIX niedziela zwykła 07.08.2022r.

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • o. Józef Czura decyzją Prowincjała zostaje przeniesiony do Bensheim. Opuści naszą wspólnotę w sobotę. Składamy serdecznie podziękowanie za wszelkie dobro, jakie było naszym udziałem dzięki Jego wieloletniej obecności i zaangażowaniu. Niech Pan Bóg błogosławi na nowym miejscu.
  • Boromeuszka, S.M. Chryzologa z Senegalu gości dziś w naszej wspólnocie. Opowie nam trochę o swojej pracy misyjnej, a przed kościołem da nam okazję do materialnego wsparcia tamtejszego dzieła misyjnego Dziękujemy za każdą ofiarę na ten cel.
  • Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka –  na godz. 18.30.

• … z Caritas włączamy się do akcji „Tornister Pełen Uśmiechów”. W tym roku pomagamy dzieciom mieszkającym na terenie Ukrainy, które pozostały w kraju. Prosimy o plecaki i przybory szkolne, dzięki którym uczniowie będą mogli zacząć nowy rok szkolny. Zbieramy nowe przybory szkolne. Kosz na przybory znajduje się na furcie przy wyjściu. Zbiórka potrwa do 15 sierpnia.
  • Msze św. dziękczynne za szczęśliwe żniwa będą odprawione:

– dla mieszkańców Dąbrowy – 14 sierpnia o 12.00

– dla mieszkańców Roszkowa – 14 sierpnia o 17.00

– dla mieszkańców Niemarzyna – 15 sierpnia o 9.00

– dla mieszkańców Karolinek i Jagodni – 15 sierpnia o 9.00

– dla mieszkańców Rozstępniewa – 15 sierpnia o 12.00.

• Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Podziękowania:

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.