XIV niedziela zwykła 5.07.2020

1. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne, a o 20.30 na Adorację NS i Apel Jasnogórski.
  2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego;

w czwartek ku czci św. Franciszka

1. W sobotę 11 lipca przypada święto św. Benedykta, patrona Europy.
  2. W przyszłą niedzielę 12 lipca, będziemy gościć  naszego tegorocznego  neoprezbitera o. Cyriaka Kotyczkę, który będzie głosił Słowo Boże i po każdej mszy będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. Tegoroczni neoprezbiterzy wspólnie pobłogosławią nas 1 sierpnia o 18.30
  3. W niedzielę 19 lipca po każdej Mszy św. na parkingu przed kościołem, będzie poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona podróżujących.
  4. Zapraszamy na stronę internetową : klasztor-goruszki.pl
  5. W czasie mszy św. i nabożeństw prosimy o zachowanie obowiązujących zasady związanych z epidemią koronawirusa  zachowanie odpowiedniego odstępu od   innych osób  i zasłanianie ust i nosa.
  1. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.