XIII niedziela zwykła 30.06.2019

1. Dziś w naszym klasztorze gościmy o. Hieronima Łusiaka , misjonarza z Afryki, który głosi nam Słowo Boże i po każdej mszy, przed kościołem poprosi o wsparcie dla misji w Afryce. Dziękujemy za wszelkie złożone ofiary. O 16.30 zapraszamy na ostatnie nabożeństwo czerwcowe .

2. W niedzielę 7 lipca zapraszamy na godz 20.30 na Adorację NS i Apel Jasnogórski.

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka – na godz. 18.30
Zachęcamy do zamawiania intencji na te msze św.!

4. Msze św. o szczęśliwe żniwa w naszym kościele:
dla mieszkańców Karolinek i jagodni 7 lipca o godz 9.00,a dla mieszkańców Rozstępniewa 7 lipca o godz. 12.00

7. W Sobotę w 20 lipca br. Franciszkański Zakon Świeckich z Goruszek organizuje wyjazd autobusowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę FZŚ do Częstochowy. Wyjazd o 5.00 z parkingu przed klasztorem. Koszt przejazdu 45 zł. Chętni na pielgrzymkę mogą zgłaszać się w zakrystii. Zapraszamy!

5. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość,składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.