XII niedziela zwykła 19.06.2022

1. Dziś przeżywamy w naszym Sanktuarium  Uroczystość Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną. Zgodnie z tradycją zapraszamy wszystkich wiernych na Mszę świętą o godzinie 12.00. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
  • Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego

w czwartek ku czci św. Franciszka

•  Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy  na nabożeństwa czerwcowe. Do piątku 24 czerwca w ramach nabożeństwa procesja eucharystyczna. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.
  • W środę 22 czerwca o godz. 18.30 Mszę św. odprawi i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego, tegoroczny neoprezbiter o. Pio Siury.
  • W piątek 24 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.30. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Msza św. za + Czesława Janiaka – od sąsiadów i mieszkańców Niemarzyna , zostanie odprawiona w naszym kościele 14 listopada i 19 grudnia o 18.30.
  • Msze św. o szczęśliwe żniwa (przypomnienie):

26 czerwca o 12.00 – dla mieszkańców  Karolinek i Jagodni

29 czerwca o 9.00 – dla mieszkańców Roszkowa

3 lipca o 9.00 – dla mieszkańców Niemarzyna

3 lipca o 12.00 – dla mieszkańców Rozstępniewa.

• Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.