X niedziela zwykła 6.06.2021

1.  Dziś przeżywamy w naszym Sanktuarium  Uroczystość Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną. Zgodnie z tradycją zapraszamy wszystkich wiernych na Mszę świętą o godzinie 12.00. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. Dziś Adoracji NS o 20.30 nie będzie.
  • Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:

we wtorek ku czci św. Antoniego

w czwartek ku czci św. Franciszka

•  Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy  na nabożeństwa czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.
  • W piątek 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.30. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W przyszłą niedzielę 13 czerwca przypada Uroczystość odpustowa ku czci świętego Antoniego z Padwy. Msze święte w tym dniu z racji odpustu o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, o 12.00 suma odpustowa , o 17.00 z modlitwą za wszystkie dzieci i ich rodziców i błogosławieństwem dzieci i rodziców oraz 18.30. Kazanie odpustowe wygłosi o. Salomon Duplicki z Kobylina. Po sumie odpustowej odbędzie się procesja Eucharystyczna na placu kościelnym. Na sumę odpustową zapraszamy  wszystkich wiernych.  Podczas każdej Mszy świętej będzie poświęcenie chleba św. Antoniego oraz lilii. Zachęcamy do  zamawiania Mszy świętych bezterminowych oraz zbiorowych za wstawiennictwem świętego Antoniego. O godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
  • Msza św. za + Adelę Grzybek  – od 22 Róży Matek Różańcowych z Niemarzyna, zostanie odprawiona w naszym kościele 22 sierpnia o 9.00

.

• Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.