Wniebowstąpienie Pańskie 2.06.2019

1. Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O 16.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, a o 20.30 na Adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. Codziennie , o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.

3.Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka – na godz. 18.30
Zachęcamy do zamawiania intencji na te msze św.!

4. Msza św. o szczęśliwe żniwa dla mieszkańców Dąbrowy i Niemarzyna będzie odprawiona 23 czerwca o godz 12.00, dla mieszkańców Karolinek 7 lipca o godz. 9.00, a dla mieszkańców Rozstepniewa 7 lipca o godz. 12.00

5. Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika o. Euzebiusza Huchrackiego.

6.Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.klasztor-goruszki.pl.

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.