Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
VIII Niedziela Zwykła – Klasztor i Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

VIII Niedziela Zwykła

Niedziela Trójcy 26 maja 2024 r.

1. Wszystkim MAMOM dziś szczególnie mocno wyrażamy wdzięczność…, bez Was by nas nie było. Daj Boże w nagrodę wieczną radość wszystkim zmarłym mamom, a żyjące niech pozostaną pod opieką Najświętszej Matki Maryi.
  2. 30 maja imieniny zakonne obchodzi o. Ferdynand Rychel. Mszę św.
    w intencji solenizanta o 7.00.
  3. Nabożeństwo Majowe dziś o 16.30, w tygodniu o 18.00. W czerwcu czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Nabożeństwa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu podobnie jak Majowe – przed wieczornymi Mszami.
  4. Przed nami Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego o 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. U nas procesja w przyszłą niedzielę w ramach Mszy o 12.00. Prosimy o przygotowanie tradycyjnie 4 ołtarzy na placu klasztornym. Dziękujemy organizatorom-budowniczym z poszczególnych wiosek.
  5. Msze święte o urodzaje zostaną odprawione:
    W intencji Roszkowa 2.06. niedziela 9.00
    W intencji Niemarzyna 2.06. niedziela o 12.00
    W intencji Karolinek 2.06. niedziela o 12.00
    W intencji Dąbrowy 2.06. niedziela o 12.00
    W intencji Rozstępniewa 9.06. niedziela o 12.00

*Dziękuję mieszkańcom Karolinek za złożoną już ofiarę.
*Dziękuję Pani Alinie Skrzypczak i Panu Tadeuszowi Sobieraj za wsparcie naszego gospodarstwa i ofiarowanie nam słomy.

Dziękujemy za Waszą obecność i modlitwy. Życzymy radosnego przeżycia Dnia Pańskiego i POGODY na cały nowy tydzień.SZCZĘŚĆ BOŻE