VII niedziela zwykła 24.02.2019

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory.

2. Zapraszamy jak zawsze na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek, o godz. 18.30, ku czci św. Antoniego;
w czwartek, o godz. 18.30, ku czci św. Franciszka.

3. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie biblijne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, które odbędzie się na Goruszkach 28 lutego, w czwartek , po wieczornej Mszy Św.

4. W przyszłą niedzielę 3 marca będziemy gościć w naszym klasztorze
o . Justyniana Horodecznego z Ukrainy, który wygłosi nam Słowo Boże i przed kościołem poprosi o wsparcie na potrzeby swojego klasztoru na Ukrainie.

5. Msza św. za + Józefa Łakomego – od sąsiadów i znajomych z Niemarzyna, zostanie odprawiona w naszym kościele klasztornym 8 września 2019 o godz. 17.00.

6. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2019, intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki (na ostatnie miesiące)

7. Zapraszamy na naszą stronę www.klasztor-goruszki.pl

8. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką, a na furcie są do nabycia dewocjonalia .

Bardzo serdecznie dziękujemy za waszą modlitwę, za życzliwość i wszelką pomoc.

Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy !