Wniebowstąpienie Pańskie

12 maja 2024 r.

Witamy grupę teatralną “Edmundziki” składająca się z podopiecznych i pracowników Domu przed Mszami przedstawiają krótką pantomimę ewangelizacyjną. DZIĘKIUJEMY.

„Przestrzeń Opatrzności” – dzieło rozbudowy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek dębickich w Skoczowie możemy wesprzeć swoją ofiarą do koszyczka przed kościołem.

Kazania w dniu dzisiejszym głosi o. Innocenty Kiełbasiewicz z klasztoru w Górkach Wielkich. 

W ramach Dni Euzebiańskich: o 12.00 uroczysta Msza św., po niej poczęstunek: klasztorny bigos, żurek, ciasto, kawa w ogrodzie; o 14.00 Koncert Chóralny, o 15.30 podsumowanie Konkursu plastycznego „Ojciec Euzebiusz – człowiek o niezłomnej wierze i patriotyzmie.Gorąco zachęcamy WAS wszystkich do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, o. Euzebiusza Huchrackiego. Zachęcamy także do modlitwy za wstawiennictwem Sługi Bożego i pielęgnowania kultu o. Euzebiusza, świadka wiary 
i męczennika z Dachau. …

Nabożeństwo Majowe zawsze pół godziny przed wieczorną Mszą św.

  • W naszej kronice klasztornej znajduje się zapis, że na drugą niedzielę maja i drugą niedzielę października, papież Pius VI nadał odpust zupełny na wieczne czasy, w kaplicy grobowej św. Franciszka, co w 1788 roku potwierdził oficjał generalny poznański. W związku z tym zachęcamy dziś wszystkich do nawiedzenia naszej krypty i zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na Dni Euzebiańskie. Dziękujemy za ofiarność czcicielom św. Antoniego. Ze skarbonki przy ołtarzu Świętego kolejny raz wspieramy misje w Afryce.  

Dziękujemy za Waszą obecność i modlitwy. Życzymy radosnego przeżycia Dnia Pańskiego i POGODY na cały nowy tydzień

SZCZĘŚĆ BOŻE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.