VI tydzień zwykły 17.02.2020

Poniedziałek, 17.02.2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (17)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (17)
7.00 Za + Marka Suchorę (17)
18.30 Za ++ Mariannę, Juliana, Stanisława Nowakowskich.
18.30 Za + Michała Murawę – od brata z rodziną.

Wtorek, 18.02. 2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (18)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (18)
7.00 Za + Marka Suchorę (18)
18.30 Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa, 19.02. 2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (19)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (19)
7.00 Za + Marka Suchorę (19)
18.30 Za ++ Zofię Działdowską w 3 roczn. śmierci, Stefana Działdowskiego i ++ z rodziny.
18.30 Za + Michała Murawę – od mieszkańców Karolinek i Jagodni.
18.30 Z okazji roczku, o błogosławieństwo Boże dla Jasia Maćkowiaka i rodziców.

Czwartek, 20.02. 2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (20)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (20)
7.00 Za + Marka Suchorę (20)
18.30 Zbiorowa do św. Franciszka.

Piątek, 21.02.2020 r.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (21)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (21)
7.00 Za + Marka Suchorę (21)
18.30 Za + Ireneusza Nogałę w 2 roczn. śmierci.
18.30 Za + Michała Murawę – od rodziny Sikorskich z Szurkowa.
18.30 Za + Urszulę Murawę – od siostry Zdzisławy.

Sobota, 22.02.2020 r.
7.00 Za + Stefanię Goździk.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (22)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (22)
7.00 Za + Marka Suchorę (22)
18.30 Za ++ Annę, Bronisława Sieclów, Helenę, Czesława Markowskich.
18.30 Za ++ Wiktorię, Jana Jóska, synów Józefa, Władysława, Kazimierza, Jana, synową Edmundę, wnuka jarka i zięcia Mieczysława Kałużnego
18.30 Z okazji 18 urodzin Klaudii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB.

Niedziela, 23.02.2020 r.
7.00 Za + Tomasza Sieclę w 7 roczn. śmierci.
7.00 Za + Zofię Stolaś – greg (23)
7.00 Za + Jarosława Kuder – greg (23)
7.00 Za + Marka Suchorę (23)
9.00 Za + Irenę Kubinkę.
9.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie.
9.00 Za + Helenę Langner – od Krzysztofa i Hanny Sobotów.
12.00 Za ++ Jadwigę i Mariana Tyczyńskich.
12.00 Za ++ Kazimierza Pawlickiego, rodziców, Leonarda Sędłaka i ++ z rodziny.
12.00 Za + Edmunda Błochowiaka w 7 roczn. śmierci.
17.00 Za + Marka Wachowiaka w 3 roczn. śmierci.
17.00 Za ++ Urszulę i Anetę Wiaterek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *