Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-includes/blocks.php on line 20
VI tydzień wielkanocny – Klasztor i Sanktuarium św. Franciszka z Asyżu na Goruszkach w Karolinkach

VI tydzień wielkanocny

PONIEDZIAŁEK 6.05.2024 
7.00 W int. o. Filipa IMIENINOWA
7.00 Za +Jerzego Wiśniewskiego greg.
7.00 Za +Tomasza Giezka greg.
12.00 O rychłą beatyfikację o. Euzebiusza Huchrackiego. (FZŚ)
18.30 O rychłą beatyfikację o. Euzebiusza Huchrackiego.
18.30 Za +Marię Bruzi w roczn.śm. od córki z rodziną.
18.30 Za + Stanisława Kiałkę – od sąsiadów i znajomych z Niemarzyna.

WTOREK 7.05.2024 
7.00 Za +Jerzego Wiśniewskiego greg.
7.00 Za +Tomasza Giezka greg.
7.00 Za ++ Krystynę i Aleksandra Naskrętów, ++ z rodziny Łacinników, Grzesiaków i Naskrętów.
18.30 ZBIOROWA św. Antoni.

ŚRODA 8.05.2024 
7.00 Za +Jerzego Wiśniewskiego greg.
7.00 Za +Tomasza Giezka greg.
18.30 Za ++ Stanisławę, Irenę, Krystynę i Teodora Szkudlarków.
18.30 Za ++ Stanisława Hensel, wnuka Łukasza, Błażeja Zelka, Mariana Krysiaka ++ z rodziny Hensel i Wolnych

CZWARTEK 9.05.2024 
7.00 Za +Jerzego Wiśniewskiego greg.
7.00 Za +Tomasza Giezka greg.
7.00 O łaskę wytrwania w trzeźwości dla syna.
18.30 ZBIOROWA św. Franciszek.

PIĄTEK 10.05.2024 
7.00 Za +Jerzego Wiśniewskiego greg.
7.00 Za +Tomasza Giezka greg.
18.30 Za + Teresę Barteczka – od kuzynki Heleny z mężem.
18.30 Za + Halinę Sobieraj w 10 roczn.śm., i ++ z rodziny.

SOBOTA 11.05.2024 
7.00 Za +Jerzego Wiśniewskiego greg.
7.00 Za +Tomasza Giezka greg.
18.30 Za ++ Ludwikę i Czesława Szkaradek, ++ z rodziny Sieclów, Krawczyków, Kicińskich.
18.30 Za ++ Stanisława Murawę w 3 roczn.śm., i żonę Urszulę.

NIEDZIELA 12.05.2024 
7.00 Za +Jerzego Wiśniewskiego greg.
7.00 Za +Tomasza Giezka greg.
7.00 Za ++ Leokadię, Antoniego, Edwarda Elias.
9.00 Za ++ Jacka, Mariana Maćkowiak, Anielę i Jana Świątkiewicz; Wiktorię i Zenona Jastrzębskich.
9.00 W int. Solenizanta o bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.
12.00 O rychłą beatyfikację o. Euzebiusza Huchrackiego i za pomordowanych w murach klasztoru w czasie II Wojny Światowej.
12.00 rezerwacja.
12.00 Za ++ Franciszkę, Władysława, Teresę, Krystynę Staśkiewicz; Ryszarda Banduleta, Helenę Zaremba i ++ z rodziny; ++ Wiktorię i Czesława Krawczyk, Mariana Sobasika ++ z rodzin i dusze w czyśćcu.
17.00 Za ++ Urszulę i Stanisława Śmierzchała; Annę Śmigielską i Marcina Pawlickiego.
17.00 Za ++ Leonarda, Władysławę, Longinę Becelów; ++ braci i siostry oraz dusze w czyśćcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.