VI niedziela wielkanocna

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe. W tygodniu na nabożeństwa majowe zapraszamy na godz. 18.00 . Od poniedziałku do środy obchodzimy Dni Krzyżowe. Modlitwy o urodzaje będą w ramach nabożeństw majowych .
  • Msze św. o szczęśliwe żniwa będą odprawione w naszym kościele:

19 czerwca o 12.00 – dla mieszkańców Dąbrowy

29 czerwca o 9.00 – dla mieszkańców Roszkowa

26 czerwca o 12.00 – dla mieszkańców  Karolinek i Jagodni

• Msze św. za + Marka Mleczaka  – od mieszkańców Karolinek i Jagodni będą odprawione w naszym kościele  4 lipca o 18.30  i 19 sierpnia o 18.30.
  •  Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika  o. Euzebiusza Huchrackiego. Pokornie prosimy o dalsze wsparcie materialne na figurę o. Euzebiusza . Koszt będzie wynosił około 35.000 zł . Dotychczas zebraliśmy połowę. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz  informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!