VI niedziela Wielkanocna 26.05.2019

1. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo:
we wtorek ku czci św. Antoniego;
w czwartek ku czci św. Franciszka – na godz. 18.30

3. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.

4. Od poniedziałku do środy będziemy obchodzić Dni Krzyżowe. W ramach nabożeństw majowych udamy się z procesją do Krzyża Św. by modlić się o urodzaje.

5. Msza św. o szczęśliwe żniwa dla mieszkańców Niemarzyna będzie odprawiona 23 czerwca o godz 12.00, dla mieszkańców Karolinek 7 lipca o godz. 9.00, a dla mieszkańców Rozstepniewa 7 lipca o godz. 12.00

6. Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika o. Euzebiusza Huchrackiego. Na furcie przy wyjściu można zabrać do domu obrazki z modlitwą o beatyfikację.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny.

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary, wszelką pomoc i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!