1. Dziś o 16.30 nieszpory niedzielne.
  2. Przypominamy – w piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Porządek nabożeństw w te dni będzie następujący: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; a popołudniu o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00 Droga Krzyżowa i o godz. 16.30 Msza św. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.
  3. Gorzkie Żale, odprawiane będą w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.
  4. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu:
    – z Karolink
    – od Drugiej Róży z Miejskiej Górki,
    – od Czwartej Róży z Miejskiej Górki
    – od Róży z Dąbrowy,
  5. Ekstremalna Droga Krzyżowa – Grupa Jerycha Maryjnego wyruszy 31 marca z Dubina po Mszy św. o 18.30 w kościele św. Mikołaja, w kierunku Kobylina – Sanktuarium Matki Bożej przy Żłóbku. Trasa liczy około 40 km. Zapisy przez stronę www.edk.org.pl wybierając odpowiednią trasę lub pod nr telefonu 663 155 952.
  6. Przed kościołem do nabycie Przewodnik Katolicki, zapraszamy na stronę internetową: www.klasztor-goruszki.pl

Dziękujemy za Waszą obecność…, za życzliwość, ofiarność,
 Niech nasz Pan obficie Wam błogosławi. Szczęść Boże…!