V niedziela Wielkiego Postu 3.04.2022

1. Nabożeństwa w Wielkim Poście:

W piątki : o godz. 6.30  Droga Krzyżowa, o 15.30   Różaniec, o godz. 16.00 Drogę Krzyżową a po niej  Msza Święta o 16.30.

W niedziele :  o godz. 11.00  Droga Krzyżowa, o  11.30  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego. O godz. 16.30 nieszpory niedzielne.

• Przyszła niedziela to już niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Rozpoczyna się Wielki Tydzień. Na każdej Mszy będzie czytanie Męki Pańskiej i poświęcenie palm. Już teraz zachęcamy do wcześniejszego skorzystania z sakramentu Pokuty. Spowiedź  pół godziny przed każdą Mszą i na furcie na dzwonek w wyznaczonych porach.
  • Dziękujemy podziękowania 56 Róży z Dąbrowy; 1, 3 i 5 Róży
    z Roszkowa;  6 i 8  Róży z Miejskiej Górki; 22 i 23 Róży  z Niemarzyna; 49 Róży z Karolinek; mieszkańcom Karolinek i Jagodni oraz indywidualnym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.
  • Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”  .

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość,

wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!